Lokasyon
Taşpazar, 852. Sk. No:11A, 68100 Aksaray Merkez/Aksaray
Hakkımızda

Bizi Tanıyın

 

PRESTİJ İş Sağlığı ve Güvenliği, ulusal ve uluslararası alanda üst düzey tecrübeye ve donanıma sahip iş sağlığı güvenliği profesyonellerinin bir araya gelerek, birikimlerini kurumsal bir çatı altında birleştirmiş olduğu danışmanlık şirketidir.

Prestij İş Sağlığı ve Güvenliği, 2024 yılında ortak sağlık güvenlik birimi yetki belgesini alarak Aksaray illinde iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini vermeye başlamıştır.

Prestij İş Sağlığı ve Güvenliği, "iş yerinizin prestijini arttıracak çözümler" üretme hedefiyle kurulmuş olup, iş sağlığı ve iş güvenliği hakkında yasal gerekliliklerin üzerinde, profesyonel bakış açısı ile proje ve işletme yönetimi, denetimi, eğitim ve sağlık hizmetlerini tek elden yürüterek, sektörde lider olmayı amaçlamaktadır.

Prestij İş Sağlığı ve Güvenliği, tecrübeli uzman, doktor ve sağlık personeli kadrosu ile yenilikçi, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak hizmet sunmaktadır.

Amacımız, kadromuzda bulunan tecrübeli İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi, Diğer Sağlık Personellerimizle müşterilerimizde İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün geliştirilmesine yardımcı olarak, tüm çalışanlarımızın güvenilir ve sağlıklı olarak iş hayatlarının devam etmesine katkıda bulunmaktır.

Başlıca Hizmetlerimiz, İş sağlığı ve güvenliği konusundaki tecrübe ve deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşarak, İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği, Diğer Sağlık Personeli, Risk Değerlendirmesi, Acil Durum Planı, İş Güvenliği Eğitimleri, Teknik Periyodik Kontroller, Patlamadan korunma dokümanı,   Mobil Sağlık Hizmetleri, İlk yardım Eğitimi, Hijyen eğitimleri ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı konularındadır.